OK Bavanište – FAP Livnica (subota, 18h)

Odbojkaši Bavaništa dočekuju u četvrtom kolu Prve B lige FAP Livnicu (subota, 4. novembar 18h).

Ako je verovati stanju na tabeli favorit je ekipa Bavaništa. Izabranici trenera Gorana Rakočevića do sada su osvojili četiri boda. Jedan nakon poraza u Užicu (u petom setu) i tri za pobedu nad Bečejem na domaćem parketu. Jedini meč u kojem nisu uzeli niti bod je onaj iz prošlog kola u Loznici, kada su poraženi od, po imenima, najkvalitetnijeg tima lige – Loznice – 3:1.

Sa druge strane tim iz Prijepolja trenutno čuva „fenjer“ na tabeli. Bez bodova je, ali i bez osvojenog seta. Sve tri utakmice – protiv Borca (Paraćin), Timoka (Zaječar) i Dubočice (Leskovac), gubio je maksimalnim rezultatom (3:0), a niti u jednom setu od devet ukupno odigranih, nije uspeo da osvoji više od 18 poena.

Dva rivala se do sada nisu sastajala. FAP Livnica je prošle sezone igrala u višem rangu – Prvoj ligi Srbije.